| Krmen14 a întrebat:

Am auzit undeva ca laptele te ajuta sa slabesti. E adevarat? big grin fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| bob4rap a răspuns:

Daca vrei sa slabesti fa sport... nu incerca toate porcariile care le vezi pe net sau le auzi de la toti retardatii sau drogheazate... ai 2 variante sa slabesti oh go on

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Laptele cu 0.1% grasime si cu alte alimente fara grasimi sau slabe in zahar, cu multa miscare, da poti sa slabesti.

| redtulip a răspuns:

Bebelusii beau doar lapte cand sunt mici...si nu slabesc de la el.

| mona a răspuns:

Categoric fals

| dustru a răspuns:

Laptele acru da. asta fiert sau asa, este folosit pe larga scara de bodybuilderi ca sa faca masa musculara.

| dustru a răspuns:

@ bob4rap,da-te mai incolo de paminturi. de la sport se slabeste? big grin ma, de la regimul alimentar depinde masa corpului, de ce dar atunci acei care practica sport au forme frumoase si nu uita sa manince corect si la timp.

| AndreiIulian a răspuns:

Da, pentru continutul mare de proteine ( cam 4.5 grame de proteine pe 100 de grame) si calorii scazute(44 kalori la suata de grame).

| ajutatoruldinumbra a răspuns:

Daca imi aranjezi bine fundita unde trebuie vei avea ocazia sa afli big grin