| Denision a întrebat:

Am auzit ca de la masturbare slabesti, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

GRESIT/ERONAT. Daca masturbarea ar produce un asemenea efect asupra fizicului, in mod sigur nu ar mai exista nici un barbat supraponderal. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing slabeste muschiul mainii laughing

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Atunci toti am fi ca trasi prin inel.

| Suki08 a răspuns:

Nu, nu este adevarat, de la sex poti slabi, arde calorii, sau poti sa te ingrasi, depinde de fiecare organism

| alecse18 a răspuns:

Nup, dar daca faci asa de des am auzit ca o sa vina vremea cand faci sex si ti vine repede, asa ca ma abtin sa nu fac laughing dar nu slabesti n aicum