| Mihaelaa98 a întrebat:

Am auzit ca laptele cu ou crud si cu miere amestecat ajuta la voce! e adevarat? CIne a incercat si a functionat cat de cat? funda tongue

4 răspunsuri:
| bratzdeea a răspuns:

Da a functionat f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am incercat.Se cheama shodou... mie mi-a mers cand m-a durut gatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai la voce, este bun si pentru plamani, git si stomac, iti recoman cite un sodou pe fiecare dimineata, peste o saptamana incearca sa iei pe do de suswinking

| Alex_1218 a răspuns:

Eram ragusit abia puteam vorbi si tuseam am luat si apraximariv in 5 min. mi-a trecut iti recomand! funda!