| catalin0303 a întrebat:

Am o pizzerie cu delivery (Pizza Luna) si as dori sa stiu mai multe despre ce isi doresc clientii care comanda pizza sau orice fel de meniu (carne, salate, garnituri). Ce v-a placut cand ati comandat o pizza? Ce v-a displacut? Ce greseala nu trebuie facuta la o livrare de pizza? Cum v-ar placea sa fie pizza?

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Pai pizza sa ce comanda clientu sa fie adus intr-un timp ex: 30 min...sa nu aiba intarzieri mari pizza sau altceva sa fie puse in ceva care sa l tina la temperatura care trebui.adica tot c trebuie sa fie cald sa nu ajunga rece la client, cel car duce comanda la client sa dea restul calumea nu sa zica ca ala a fost bacsisu luihappy. tacamurile sa nu lipseasca (daca aveti la anumite salate, garnituri etc) chiar daca comanda ajunge la cineva acasa sau la o firma. pizza trebuie sa fie calda si sa nu fie reincalzita nici cartofii sau alte mancaruri si sa fie pregatite atuncihappy asta daca nu ai un meniu zilei unde se face o data mai mult happy
mi-ai facut pofta pe pizza laughing))
mie mi-au placut ciupercile puse pe gratar cu putin urturoi happy

4 răspunsuri:
| sereje a răspuns:

Produsele trebuie sa fie calde si sa nu intarzie mai mult de 30 de minute (depinde si de locatie acum). Incearca sa faci pizza cu carne tocata de vita - nu am vazut in tara asa ceva pana acum.

| bestgirl1 a răspuns:

Sa fie mancarea proaspata si gustoasa.

| ionik_3777 a răspuns:

Pai mie imi place felul cum ma serveste, cum imi ia comanda...adica sa nu fie badaran laughing. felul cum sunt asezate pe farfurie.la pizza la domiciuliu(cand comanda), e bine sa intrebi daca vrea ceva in plus sau sa scoata ceva de pe ea. poate un aliment de pe pizza nu-i place, si e valabil si la restaurant happy...cam atatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu de la pizza comandata am următoarele cerinţe: - să nu fie blatul prea gros şi umplutura prea subţire; - să aibă din belşug componenta principală (dacă e cu ciuperci, să simt din plin ciupercile, la fel dacă e cu şunca sau cu peşte etc.); să nu fie prea sărată (adesea se întâmplă asta); - fireşte, să fie caldă şi să vină cel târziu într-o jumătate de oră. Dar unde e pizzeria ta? În ce oraş, cartier? Venim şi noi! Sau comandăm!