| Andrew9555 a întrebat:

Buna TPU.

Am o intrebare si imi cer scuze de acum pentru categorie dar imi trebuie raspuns urgent.

Ce parere aveti de LIBRARIE.NET? Adica ce experiente ati avut cu ei, daca v-au dezamagit. Eu am comandat de la ei acum 3 saptamani niste manuale si culegeri si la fiecare 4-5 zile sunam si intrebam cand vor ajunge, doamna de la relatii cu clientii imi spunea mereu ca nu mai dureaza mult, ca vor veni in 2-3 zile si trecea saptamana si tot nu veneau, acum nici nu stiu daca sa mai astept inca o saptamna si sa fac 1 luna sau sa anulez comanda si sa incerc in alta parte. Oricum timpul lor de livrare este exorbitant de mare adica de la 17 zile si pana la 28 mi se pare de-a dreptul exagerat si nejustificat. Astept opinii, experiente altor persoane cu aceasta librarie online.

Va multumesc.

2 răspunsuri:
| anadark84 a răspuns:

Ei te pun sa astepti atunci cand nu au cartile pe stoc si le comanda la furnizori. In cazul tau se pare ca nici furnizorul nu le prea are. Poti sa le comanzi in alta parte si cand vine coletul de la librarie sa il refuzi.

Răspuns utilizator avertizat