| mirus2342 a întrebat:

Salut,ieri am comandat ceva de pe shein,iar azi am apasat din greseala pe confirm delivery,am platit o suma mare, imi mai ajunge comanda?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai platit, de ce nu ti-ar mai ajunge?

| mirus2342 explică (pentru darrio2007):

Pai d aia am intrebat, am apasat din greseala pe confirm delivery, chiar daca n a ajuns comanda

| darrio2007 a răspuns (pentru mirus2342):

Si tu vrei sa iti ajunga comanda intr-o zi?
Tu ai confirmat livrarea, deci mai ai de asteptat pana iti ajunge la adresă.

| mirus2342 explică (pentru darrio2007):

Nu cred ca ai inteles intrebarea, am comandat acum 2 zile ceva de pe shein iar ieri am dat din greseala pe confirm delivery ceea ce inseamna ca mi-a ajuns comanda chiar daca nu mi-a ajuns am apasat din greseala, de aceea am intrebat daca imi mai ajunge comanda

| darrio2007 a răspuns (pentru mirus2342):

„Confirm delivery" inseamna confirmare livrare.
„Confirm receipt" este confirmare primire.

| darrio2007 a răspuns (pentru mirus2342):

Violeta ti-a raspuns la fel ca mine dar i-ai multumit. Mie imi spui altceva.
Uite aici traducerea.
https://www.google.com/......ps?/search

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai platit, comanda va fi pregatita si trimsia curand.
Delivery de la Shein dureaza in mod normal 2-3 saptamani ca vine din China cu cel mai ieftin si mai incet serviciu postal, dar acum din cauza sarbatorilor de Craciun si aglemratia produsa, va ajunge probabil in 4-6 saptamani. Deci: rabdare!

| RomanMadalina a răspuns:

Bună,aceiași greșeală an făcut o si eu?
O sa îmi mai ajungă comanda? Mulțumesc

| Nicoollleee a răspuns (pentru RomanMadalina):

Salut, aceeași greșeală, va mai ajuns?

| Andulina a răspuns:

Fix așa am pățit și eu, ai aflat cumva dacă m ai ajunge comanda în situația asta?

| Anonima1523 a răspuns (pentru Andulina):

Asa am facut si eu. V a mai ajuns coletul?