| inga19 a întrebat:

Am o problemă...la 2 zile după ce mă spăl pe cap, mi se unge părul, ca şi cum ar fi dat cu ulei. Vi s-a întâmplat? Dacă da, cum ați rezolvat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea sa mergi la dermatolog sa-ti recomande un sampon

| Anonima590 a răspuns:

Am o prietenă care i se întâmpla același lucru.Dar tot așa are părul (nu are ce sa ii facă), sfatul meu ar fi sa schimbi șamponul!

| emy1979 a răspuns:

Incearca sa prelungesti perioada dintre spalari ( sampon uscat, prinde parul, nu mai da cu mana prin par )

| CLavinia a răspuns:

Este normal, doar ca il speli prea des si daca ai trecut de termenul in care tu il spalai el se ingrasa imediat. Incearca sa nu il mai spel timp de 3 zile. Si incearca sa il speli la diferenta de 2 zile macar. SI ia un sampon pentru par gras.