| as12zx34qw56 a întrebat:

Parul meu se unge foarte repede o data la 2 zile trebuie sa il spal si mor de nervi, am incercat o gramada de metode. Aveti ceva ideii de a rezolva problema? Funda si Vot...

Răspuns Câştigător
| AndradaE a răspuns:

Nu cred ca folosesti samponul care trebuie. Exista sampoane speciale pentru parul cu tendinte de ingrasare. Daca alegi unul de la o firma buna ar trebui sa dea rezultate happy Bafta!

1 răspuns:
| Riki123riki123 a răspuns:

Cred ca trebuie sa folosesti Apple Fresh. Daca te speli de 3 ori pe saptamana nu e bine, macar de 2. Si eu ma spalam de multe ori. dar acum nu ma mai spal mult si imi este foarte fin parul. E indicat