| pufarina a întrebat:

Buna mi se unge foarte mult parul dupa 2 zile dupa ce ma spal pe cap il am uns parca m-am dat cu ulei pe cap si e foarte gras ce sa fac ce sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Joanne a răspuns:

Hm... Si eu am aceeasi problema si sincer nu am reusit sa o rezolv nici pana acum. Dar cred ca tu poti. Ar fi bine sa urmezi un tratament, de preferat achizitionat de la o farmacie. Te duci, intrebi, cumperi si poate rezolvi si problema. happy

| bfvhjcv a răspuns:

Si eu pateam la fel inainte. dar am folosit sampon si lotiune antimatreata de la life care, din gama krauter.sunt exceptionale.pe mine m-au ajutat foarte mult. sper sa-ti fie si tie de folos. funda?

| Uw33Ty a răspuns:

Pai cand te speli pe cap iti masezi capul si sa te speli cu gerovital merge am incercat si eu succes

| madii a răspuns:

POi` trebuie sa te day cu balsam la fiecare spalare.si sa il lasi pe par 10 minute iar apoi il clatesti.