| 4evergentleman a întrebat:

Am spălat o pereche de adidași de la Bershka într-un lighean cu apă călduță și am frecat cu o perie talpa și nu am mai putut să o pun cum era fixată. m-am chinuit vreo 2 minute și nu putea să stea cum era stătea cocolosita, nu era lipită unde am dat cu peria, era dezlipita in vârful încălțămintei, acolo nici nu putea să mai stea dreapta talpa, stătea într-un fel, m-am enervat și am dezlipit-o. Era puțin lipita parca de la mijloc in jos așa am făcut si la dreptul, am dezlipit talpa de nervi și le-am aruncat că nu mai puteam sa le pun la loc cum erau puse inițial.
Ce pot sa fac in cazul asta? Nu mai am tălpi la adidașii aia! Pot sa cumpăr alte tălpi ce nu au legătură neapărat cu Bershka? Unde găsesc talpi, găsesc și în magazinul Bershka? Daca nu voi găsi tălpi potrivite pentru adidași ce fac cu adidașii?
Am o pereche de la puma și vad că tălpile nu sunt lipite, le pot scoate și pune la loc când vreau cu ăștia nu știu dacă merge la fel!
Cum sa procedez? happy
Cat costa o pereche de tălpi? Unde găsesc în Timișoara?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Poti gasi unele mult mai bune decat cele pe care le-a avut incaltamintea. Sunt mai multe grosimi, materiale diferite, etc. In general nu ai probleme cu adaptarea la incaltaminte.

https://www.emag.ro/......branturi/c

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

"Am o pereche de la puma și vad că tălpile nu sunt lipite le pot scoate și pune la loc când vreau..."

Cum naiba sa scoti talpa?!hee hee
Poate e vorba de branturi.

De alea gasesti pe la magazine care vand si incaltaminte, sau online.

| 4evergentleman explică (pentru Holiday):

laughing branturi da
Pai și stau fixate că mie îmi cam transpira picioarele vara nu va fi incomod daca cumpăr alte branturi? Ce nu au legătură cu modelul încălțămintei? happy

| Holiday a răspuns (pentru 4evergentleman):

Poti gasi unele mult mai bune decat cele pe care le-a avut incaltamintea. Sunt mai multe grosimi, materiale diferite, etc. In general nu ai probleme cu adaptarea la incaltaminte.

https://www.emag.ro/......branturi/c