| Username55 a întrebat:

Mi s-a dezlipit talpa de la o pereche de ghete de fotbal ( Nike Total 90 laser II ). Talpa este dezlipita de la varf pana aproape la jumatatea ghetei.

Cum as putea sa o lipesc foarte bine?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a nu se lipi din nou, iti recomand sa le duci la in pantofar priceput, care stie sa si coase talpa, si sa lipeasca LA CALD.
Cu prenadez sau alt adeziv va tine foarte putin sau chiar deloc, dupa care nu se va putea lipi nici la cald si va trebui sa le arunci.

| ȘEMaria a răspuns:

Cu Brenadex

| AmiraH a răspuns:

Cu loctite