| Anonimul20134 a întrebat:

Am venit cu un tricou alb la scoala ca sa semneze colegii pentru sfarsit de a VIII-a, dar daca il spal, se sterg semnaturile?
Toti au semnat cu marcarul.

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Marker de tabla? Se fac ca naiba semnaturile la spalat...(iese culoarea si se fac si celelalte rufe albe urate)
Marker permanent? Nope...e permanent cu un scop si se poate spala.
Bafta!

| Rainmaker a răspuns:

Salut!
Grea problema. daca tu te-ai murdari pe tricou cu un marker, in mod sigur s-ar mai sterge doar cu foarfeca.Dar daca tu nu vrei sa se stearga, cu siguranta vei avea surprize neplacute.Pana nu incerci, n-ai cum sa afli!

| sammy7 a răspuns:

Nu nu se sterg