| Oana24 a întrebat:

Are cineva datele de contact ale vreunui producator de braga (bautura turceasca din cereale)? Macar numele si localitatea. Nu conteaza din ce zona este. Incerc de doua saptamani sa vorbesc cu cineva si dau numai de intermediari care nu vor sa ma puna in legatura cu producatorul.

Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Au cam disparut din pacate, eu nu am mai vazut braga de ani de zile din pacate, imi placea la nebunie. uite aici insa reteta, poate faci tuwinking https://cersipamantromanesc.wordpress.com/......oarebraga/
daca faci musai sa-mi dai de veste cum a iesit happy

| Oana24 explică (pentru mixxjim):

happy merci pentru reteta, as incerca happy, dar ma interesa sa vb cu un producator... din mai multe motive.

| fabricadebraga a răspuns:

Buna,
Eu sunt producator de braga. Am o fabrica la Urziceni. Am comercializat toata vara in targurile Bucurestene.
Te rog sa imi spui cu ce te pot ajuta. 0721.843.376 - eugen

| danatpu a răspuns:

Singurul producator de braga atestat din Romania este Comalina din Galati. Au site-ul www.producatorbraga.ro.Telefon: 0236 472 886