| deeaitzu a întrebat:

Buna tuturor. e cineva din voi din ceahlau, tg neamt? va rog, caut o fosta prietena din liceu, am pierdut datele de contact, si tot incerc de cateva zile sa dau de ea, dar fara rezultat.va zic pe urma si numele...multumesc

3 răspunsuri:
| SimpleGirl26 a răspuns:

Da aha

| deeaitzu explică (pentru SimpleGirl26):

Numele ei e astefanoe georgiana,o cunosti? imi poti oferi ceva date? nu stiu,e-mail, adresa de facebook, nr de tel...orice.mersi mult

| AllesSy a răspuns:

Mergi la ea acasa (in caz ca mai stii unde sta) si daca si asta nu merge inseamna ca s-a mutat si eu am patit cam la fel nu mi-a zis am incerat sa dau de ea dar nu a dat nici un fel de semn de viata pana la urma cand eram pe mess am vazut-o acolo si mi-a zis ca s-a mutat dar vine in vizita in fiecare vara... a da in daca nu ti-am zis probabil s-a dus la mare la munte la bunici (tara) si nu ti-a zisbatting eyelashes