| Sandhya a întrebat:

As dori si eu cateva filmulete pe youtube despre retete culinare pe care le-ati facut sau intentionati si voi sa le faceti.
Vreau sa incep sa prepar mancaruri noi, da` sa nu fie foarte grele, sa fie mai simple si gustoase, si puteti sa mi le scrieti daca ati incercat cateva acasa si nu gasiti pe net big grin.
Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe youtube "prajitura", sau "prajitura cu..." si o sa gasesti destule, sunt explicate. O sa fie usor sa le faci ghidandu-te de acolo. Succes. PS: Sunt baiat, nu ma pricep la prajituri happy