| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ii fac prietenului meu o surpriza culinara o mica cina romantica. dar nu stiu ce sa pregatesc.idei?

Răspuns Câştigător
| pisioi a răspuns:

Pai.depinde de cina. daca vrei sa fie italieneasca niste paste sau spaghetti tongue cu luminari.love struck ahh`` ce romantictongue

4 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Spaghetti cu carne, un vin rosu, la desert o prajitura care ii place lui.
Sau chiar niste pizza facuta de tine(imi amintesc de reclama la Ristorante happy )

| xxdd a răspuns:

Fa`l sa se simta "ca la mama acasa" :sarmale+mamaliga+ficat de porc+jumeri+carnati+tuica

| B27VIP a răspuns:

Depinde de cat stii sa te implici in arta culinara...
trebuie sa-i cunosti gusturile, preferintele vinului, sunt multe secrete.

| Pink_3607 a răspuns:

Depinde si ce ii place lui, nu? Doar nu faci ceea ce nu ii place :p.
Poti sa faci si un aperitiv cu ceva salam, cascaval, ou umplut happy. Normal sa nu lipseasca ceva fin de baut :d. Lumanari parfumate pe masa happy si restul vine de la sine happy
Distractie placuta!