| GicaSpatanu a întrebat:

Astazi am gatit pentru prima oara. Pot spune ca a fost o reusita!big grin Am gatit o tocanita de cartofi care chiar mi-a placut. Problema este ca nu mai am spatiu de stocare in frigider, este plin, si nici nu pot scoate alimente din el deoarece nu sunt ale mele (frigiderul e la comun). Doresc informatii cu privire la alterarea produsului. Rezista 1 zi daca il las afara in noaptea aceasta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Felicitari! Rezista. Poti duce pe balcon.Sau undeva jos pe gresie. Daca nu ai chiriasi(soricei, pisici etc).

| awspam a răspuns:

Daca tu ai putut sa mananci atunci a fost ok

| figaro a răspuns:

Pana maine dimineata clar rezista, ai putea sa pui vasul pe balcon :p