| PWPali a întrebat:

Aveti nr de youtuberi?

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Imi dadusem seama, mai fac si eu caterinca. Acum, daca vrea un raspuns, il am. Am un numar al unui YouTuber. Este al meu, doar ca am numai 6318 subscriberi. Nu sunt asa cunoscut laughing

11 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Adica? Subscriberi?

| Adry05 a răspuns (pentru AlexSalling):

Cred ca vrea numerele de telefon ale youtuberilor. laughing))) Iti dai seama si din exprimare cata minte are sa intrebe asa ceva

| PWPali explică (pentru Adry05):

Daca nu vrei sa dai rasp nu scrie

| PWPali explică (pentru AlexSalling):

Daca scriam nr de tel imi stergeau intrebarea

| Adry05 a răspuns (pentru PWPali):

Pai am vrut sa dau raspuns ca de aia l-am dat

| PWPali explică (pentru Adry05):

Desteapta-i mata

| PWPali explică (pentru AlexSalling):

Dap +)

| Adry05 a răspuns (pentru PWPali):

Pai chiar e, stie si sa scrie spre deosebire de cei ca tine.

| PWPali explică (pentru Adry05):

Am gresit ceva? tare desteapta esti tu nu iti dai seama ca am scris corect?

| Adry05 a răspuns (pentru PWPali):

rolling on the floor)) Doamne fereste-ma, ce copil. Se scrie "mama ta". Si da, uite tocmai ti-am dovedit ca sunt si desteapta. Data viitoare invata sa scrii sau macar sa te exprimi coerent inainte sa mai vorbesti cu mine, mersi.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Mata cu cratima, nu ma lasa sa postez.

| AlexSalling a răspuns (pentru Adry05):

Imi dadusem seama, mai fac si eu caterinca. Acum, daca vrea un raspuns, il am. Am un numar al unui YouTuber. Este al meu, doar ca am numai 6318 subscriberi. Nu sunt asa cunoscut laughing