| InnocentSίn a întrebat:

Voi ce youtuberi urmariti? happy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Satana

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu cred ca cel mai folositor vlog ar fi a lui Levi, în rest majoritatea fac doar glume, sigur fac bine ceea ce fac dar totuși eu mai mult privesc vidioclipurile lui Levi.(este doar părerea mea)

| Divy a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Sincer am urmărit și eu vlog-ul, dar am încetat datorită prejudecăților pe care le făcea și a unor lucruri care sincer chiar îmi denaturau prostie. Te rog să nu o iei în nume de rău, asta e părerea mea, mie nu mi se pare atât de folositor

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru Divy):

Pai asta este părerea ta, nu pot să judec părerea ta.

| GreenBubble a răspuns:

IISuperwomenII
:bd

| NikolasXD a răspuns:

The real red si bogdan Teches. happy

| naty1919 a răspuns:

Satana,Doza de has, Pewdiepie, TheMaxInfinite, etc.