| Lukasssz a întrebat:

La ce youtuberi va mai uitati?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

In mare parte la nici unul. Foarte rar mai urmaresc clipurile lui Codrin Bradea cu jocuri horror strict asa de fun. Acum cativa ani urmaream regulat clipurile lui Paul Dadrian cu povesti horror dar mi se pare ca nu mai e ce a fost.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru DracuIa):

Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu avem cu totii aceleasi gusturi ca tine sa stii.

| Lukasssz explică (pentru siriusblack98):

Doamne ce faine erau videourile lui Codrin prin 2014 pana in 2018/2019

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte multi.

Ultima descoperire Matt's Offroad Recovery.

Răspuns utilizator avertizat
| mODIN a răspuns:

Unul pe care l-am descoperit recent si-mi place e "Spencer Cornelia". Face videoclipuri in care demascheaza escroci si scheme frauduloase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realități cu Niculescu Recorder starea Sănătății. Starea Nației. Doctor Mihail atâta alți "youtuberi" sau "valorile" si "vedetele" Românie care promovează distrugerea generațiilor nu urmăresc Absolut deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ales "muzica" lor... îmi lasă o scârbă imensă...