| BRG a întrebat:

Bun găsit tuturor, vă place salata de boeuf?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeee, chiar azi era in mintea mealove strucklove struck ma gandeam ca e prea mult pana la sarbatorile de iarna, si cum ar fi daca de ziua mea as face un platou.love strucklove struck: ne place la toti.lasam totul pentrusalata de boeuflove strucklove struck o seara buna, si m-ai pus pe ganduri deja.tongue

25 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
da,imi place foarte mult!
mersi de idee! poate fac si eu o salata maine sau poimaine.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Mie nu imi place deloc, urasc maioneza.

| Sara2 a răspuns:

Pan anul trecut nu, dar am gustat la craciun facuta de mama si era suportabila la gust, dar daca vad la altcineva nici nu ma ating, in mare parte pot spune ca nu ma omor

| VladimirPutin a răspuns:

Depinde de cine e facuta

| Karinakari99 a răspuns:

Da,în curând va veni Crăciunul şi vom putea face.

| alynutza6820 a răspuns:

Daaaa...Este foarte bună.Cel mai mult îmi place mazărea din ea.Este super gustoasă.happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Da dar doar cu muraturi.altfel e gretoasa

| Patricia_6146 a răspuns:

O ador :X

| alexralu34 a răspuns:

Da de cele mai multe ori, nu e felul meu preferat de mancare de e ok, e buna

| iloveunicorns a răspuns:

Da! o ador, pot sa mananc in continuu, şi tot nu mă satur! este foarte bună!

| Annd a răspuns:

Heeell yes babe! love struck

| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu o mananc ffff des seara. O ador!

| liii a răspuns:

Da.

| Iulia8659 a răspuns:

Daa =pe~ Este foarte buna love struck!

| NicKy4ev3r a răspuns:

Da e mancarea mea preferata din copilarie big grin

| liviu34 a răspuns:

Da dc foarte mult

| corina_1184 a răspuns:

Abia acum am citit si eu intrebarea si raspunsurile... voi faceti salata de boeuf doar de sarbatori? eu fac de cate ori am ocazia... o data pe luna cred ca facbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când eram mic îmi placea sa mănânc la nebunie, până am mâncat de m-a durut burta ș-am vomitat cred că 30 min, și de atunci nu mai mănânc salată de boeuf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu mananc mai orice=pe~big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Place, place! Uite o reţetă http://www.lecturirecenzate.ro/2011/01/04/retete-culinare-salata-boeuf/ Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa. Insa fara mazare, si in loc de carne, ciuperci din conserva. E totala. Nu sunt vegetarian. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne place. ne inviti la masa? laughing

| ___Enzo a răspuns:

Nuuuuuuu!

| Ursu12 a răspuns:

Da imi place foarte mult

| anamariacata a răspuns:

Da, normal cui nu ii place, mie una imi place cea cu carne si mancata fara paine. Abia astept sarbatorile de iarna, parca doar atunci si de Pasti e buna, in restul anului nu mai are acelasi farmec!