| elenapacos99 a întrebat:

Buna,am de facut pentru maine vreo 20 de clatite.E vreo problema daca fac compozitia din seara asta si le coc maine dimineata? Mentionez ca trebuie sa ma trezesc la ora 5 ca sa le fac sa fiu gata la timp pentru scoala. Am inteles ca daca pun aluatul in frigider e ok.Voi ce ziceti? Dau funda

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poti sa le faci in aceasta seara, iar maine, inainte de a fi umplute, le poti incalzi la microunde(1 minut).

| Anablondyi a răspuns:

Da.e foarte ok.

| MeConstantine a răspuns:

Este oky, acum mai greu partea cu frigiderul ideea este sa le faci cu apa minerala nu cu lapte si la o temperatura decenta sa nu se intareasca ca daca nu o sa mai amesteci la ele.