| Gruia_Denis_1999 a întrebat:

Am luat o pauza de la sală, iar de maine vreau sa ma reapuc, nu prea am timp doar seara si dimineața dar daca trebuie sa ma trezesc dimineața, cand ar fi mai bine, pe la 5-6 dimineata sau 8-9,( acum sunt in vacanță dar cand incepe școala nu am sa pot doar pe la 5-6 dimineata, credeti ca e ok?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ambele intervale sunt ok, cand ti-e tie mai bine si in care apuci sa te odihnesti mai mult. 8-9 zic eu.

| vocea a răspuns:

Da este foarte bine, dar trebuie sa mananci dimineata sa ai energie.

| TabletaSB a răspuns:

E prea devreme. Eu faceam sport doar seara insa cu cel putin 2 ore inainte de somn. 6-7 seara

| Gruia_Denis_1999 explică (pentru TabletaSB):

Probleme e lucrez si seara sunt extenuat si mai am si teme... de invatat