| exotikqa a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor.. Vreau sa fac briose dar nu am forma de hartie ce fac?

Răspuns Câştigător
| fluture156 a răspuns:

Le faci in tava specială pentru briose pe care o tapetezi cu ulei si faină.

| darrio2007 a răspuns (pentru fluture156):

Daca avea asa ceva crezi ca mai intreba?

| fluture156 a răspuns (pentru darrio2007):

Din intrebare se intelege ca nu ai forme de hârtie, adică hârtie de copt specială pentru briose. Atunci poti incerca sa pui compozitia in forme sau căni termice. Cred ca deja e gata ideea cu briosele?

| darrio2007 a răspuns (pentru fluture156):

Eu am, ea nu are.

| exotikqa explică (pentru fluture156):

Exact asa am facut si au iesit super ..pt prima data fara forma de hartie..Multumesc.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La Kaufland este deschis la ora asta.