| Maddy19991993 a întrebat:

Buna am o pereche de pantaloni scurti galbeni, si am vazut ca au niste pete pe ei..nu stiu ce am dat, la masina nu au iesit. Aveti idee cum as putea sa le scot?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cumva sunt maronii? Posibil sa fie rugina si ai putea incerca cu Vanish Oxi Action ori Gold. Pune in apa calda pantalonii cu un capacel de vanish peste ei si lasa-i o zi la inmuiat. Abia apoi ii pui la masina de spalat cu detergentul pe care il folosesti.
Sau mai exista pe la orice hipermarket, sticlute de la Dr. Beckmann http://3.bp.blogspot.com/......Bpete1.jpg si respecti instructiunile.
Am avut o haina de iarna din fas care mi s-a murdarit cu ulei de la motor si cu solutia de la Beckmann mi-a iesit la 2 aplicari date. Ar trebui sa iasa una din doua solutii folosite.

| Pabibabum09 a răspuns:

Cu zeama de foarfeca... Glumesc! Depinde de ce sunt! Insa oricum, daca ai incercat sa ii speli la masina si nu a mers, putin probabil sa meargă alta data. Mai incearca sa ii speli, insa Riști sa ii decolorezi si sa devină... Carpe! laughing

| Maddy19991993 explică (pentru Pabibabum09):

Da.ce raspuns banal!

| Pabibabum09 a răspuns (pentru Maddy19991993):

Ai tu vreo soluție mai ingenioasa? Mai bine multumeste-te cu singurul raspuns la intrebarea ta aiurita! Nu observi ca nu a raspuns nimeni in afara de mine?! Dar, na, romanul in loc sa multumeasca, critica!