| Pancake a întrebat:

:*
Am o mare problema, imi urasc picioarele. Pur si simplu le urasc. Sunt prea albe si au pete mici si rosii. Si nu stiu ce sa mai fac, am incercat toate cremele. Ma dau cu crema de oua ori pe zi, pentru hidratare si tot nu merge. Nu mai stiu ce sa fac. Imi e rusine sa ies in pantaloni scurti. si m-am saturat. Aveti vreo idee ce as putea face?
Multumesc. :d

Răspuns Câştigător
| maddutsu17 a răspuns:

Hey!
Probabil ai vreo alergie la vre`un material. nu ai observat asta? Poate la materialele supraelastice. sau poate la vreo crema de corp ceva. Incearca sa porti doar bumbac o perioada.Si mergi la medicul de familie. sa-ti dea vre`un medicament antialergic. Iar in timpul zilei cand ai timp. spala`te cu ceai de musetel pe picioare. Succes :*

4 răspunsuri:
| Aura a răspuns:

Buna happy pai in primul rand stiu cum e sa nu-ti placa ceva la tine, asa sunt toate fetele, se simt complexate mereu de ceva. In privinta acelor mici pete. mergi la un medic, trebuie sa iti dea ceva care sa rezolve problema asta. Iar ca sunt prea albe, fa plaja, bineinteles acum de cand cu ploile astea cam greu, dar mergi la solar. Bafta!

| zzzuperman a răspuns:

Pai daca nu iti plac ca is prea albe de ce nu te duci la un solar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la solar, sau daca stai la casa expune-te la soare, stai la plaja. Ca te bronzezi si atunci nu`s mai nici albe si nici nu se mai vad asa tare acele puncte rosii. Apoi poti sa porti linistata pantaloni scurti si sa mergi la strand.

Baftaaaaaaaaa`!

P. S:Foarte reusita poza ta, n`am putut sa ma abtin sa nu remarc astabig grin.

| Pancake explică:

Multumesc pentru raspunsuri kiss
@Julyssa` - Mersiii >big grin