| bianca37 a întrebat:

Bună, am si eu o problema dacă știti și dacă m-ati putea ajuta. Am spălat jordanii cam o ora la mana cu periuța de dinti si apa clocotita. Însă s-a dus culoarea și abia când s-au uscat mi-am dat seama ca am făcut o greșeală sa-i spal cu apa clocotita. S-au decolorat și s-au făcut roșii. Stiti cumva vreo soluție sa-i pot face la loc albi? Va rog ajutati-ma. Dau funda

5 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Nu inteleg cum se decoloreaza albul si in plus se face rosu.

| bianca37 explică (pentru Vântulalb):

Adidașii au fost roșii cu alb. jordan max aura.

| Genevaaa a răspuns:

Pielea nu se spala. mai ales cu apa clocotita ce creier aveti unii

| Cosmin89321 a răspuns:

Poate iti iese sa ii faci custom sa ii pui in vopsea ceva si sa iti faci modelu tau, dar e destul de greu si poti sa ii strici usor. Nu cred ca ii poti face ca inainte

| bianca37 explică (pentru Cosmin89321):

Îți mulțumesc din suflet.