Întrebare recomandată | Gionell a întrebat:

Hei! Mi-a decolorat din greseala mama mea, o rochita neagra si un tricou negru din cauza ca a pus ACE in masina de spalat. Acum rochita e maro iar tricoul e praf laughing. Ar fi vreo solutie pentru ele? M-am gandit sa le spal de cateva ori cu perwoll, ar putea functiona?

Răspuns Câştigător
| MălinaSophy a răspuns:

Buna! Eu zic ca poti sa profiti de aceasta ocazie sa sa-ti pui la treba inaginatia...Mie mama mi-a decolorat o rochita mov cu floricele si am inceput prin a o baga la inmuiat in clor. apoi am cumparat marcare de textile si mi-am pus inaginatia la treaba ...am desenat pe ea detoate. Fluturi, flori, pasari..Rochita s-a facut un roz pal cu multe modele minunate! Spor la treaba!

| Gionell explică (pentru MălinaSophy):

Merci de idee.

| MălinaSophy a răspuns (pentru MălinaSophy):

Multumesc si eu pentru fundita!

| Gionell explică (pentru MălinaSophy):

Nu ai pentru ce.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai exista nicio solutie din pacate

| Gionell explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

| Azµre a răspuns:

Numai ai ce să le faci. La gunoi.

| JustSmileK a răspuns:

Nu mai ai ce face...laughing