| anonim_4396 a întrebat:

Am tinut post pentru Paste toata saptamana si azi m-am spovedit si impartasit si iar am inceput sa mananc lapte si carne. Nu mancasem niciodata shaorma(auzisem de ea) pentru ca mi se parea mai ciudata, sa zic asa, si dupa un post lung imi era asa dor de carne incat am mancat o shaorma pentru ca mi-a fost pofta si mi-a placut foarte mult. Ce alte feluri de mancare va mai plac? Doresc sa mai incerc si eu altceva...

7 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Crispy Strips:X Gustul picant al pieptului de pui acoperit cu ceva crocantbig grin Ador meniul asta:X

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Si mie imi place foarte mult shaorma, la fel de mult ca pizza. Mie mai imi plac spaghetele, dar nu complicate cu cine stie ce chestihee hee decat cu un pic de sos si ceva carnitabig grin.Alt ceva ar mai fi crochetele acela de pui care se bgasesc in comert si tu trebuie doar sa le prajesti si alea sun bune si sunt si cu peste

Paste fericit~!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kebap, hamburger, cheeseburger,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Margareta sa stii ca sunt un copil de clasa a 6-a si a fost prima oara cand am tinut un post de aproape o saptamana si cum sunt in crestere am nevoie de carne, oua si lapte si cum asta e alimentatia mea de zi cu zi e logic, fiind copil, sa nu mai pot rabda pentru ca un copil nu isi schimba alimentatia brusc si am nevoie de acele alimente pentru a ma dezvolta cum trebuie.

| perla a răspuns:

Te-ai inecat ca tiganu la mal! mureai daca mai rabdai pana la 12. 00 la inviere? dar e bine ca ai postit data viitoare fii mai atenta la ispite.Paste fericit!

| musique_1043 a răspuns:

. Cheeseburger, kebab, incearca si hotdogul, toate sunt irezistibile.love struck [Pofta buna!

| justinbiebersucks a răspuns:

Kfc rules \m/!