| Digital112 a întrebat:

Am tinut de luni pana azi post m-am spovedit si impartasit azi (acum cateva ore). Acum trebuie sa mai tin post si azi?(adica pot sa mananc dulciuri?)

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred ca mai trebuie si azi...
cel putin eu nu an nai tinut!

| Miina a răspuns:

Trebuie sa tii post si azi.
sa nu scuipi si sa nu injuribatting eyelashes
paa:*.

| whatevernvm a răspuns:

Nu mai tinehappy

| EANS a răspuns:

Dk te-ai stradui atat ar fi frumos sa ti deoarece te poti impartasi in noaptea pastelui si atunci aceea imparasanie este mult mai puternica sa zic asa decat in restul timpului.

| AiEnmaa a răspuns:

Nu ai voie sa scuipi si trebuie sa tii post azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa tii post in continuare.Tii daca vrei, daca poti. Daca nu, nu.

| ymm a răspuns:

De luni si pana cand? daca e miercuri,da,tine post, daca vrei.Depinde daca e mierc., da, sau treaba ta... daca te-ai spovedit sh te-ai impartasit nu inseamna ca nnu mai trebuie sa tii post...big grinbig grin