| Anonim_3348 a întrebat:

As vrea sa stiu daca ceaiul verde, la plic, este bun...sau frunzele de ceai verde sunt mai recomandate? multumesc

3 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Da ceaiul verde fie el la plic fie frunze este bun, este un antioxidant si un detoxifiant minunat, in plus te calmeaza si ajuta ficatul sa faca fata problemelor mai bine, eu mai consum ocazional si nu mi s-a intamplat nimic rau!

| Alysée a răspuns:

Frunzele, este foarte bun eu il am in permanenta, te stimuleaza si ajuta digestia, reduce greata.sunt bune amndoua dar frunzele cred ca sunt mai concentrate.

| Byonce99 a răspuns:

Pai mai bun ar fi ceaiul de baut dupa mine asa zic.