| Ella21052003 a întrebat:

Ce pot sa mai mananc? Mama ne intreaba ce sa ne faca de mancare. Mie nu imi plac legumele, deci salata s-a dus. Si ciorba la fel. Nu imi place, nici mie nici fratelui meu. Ne ajutati cu cateva idei?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Sarmalute happy

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

În ce hal am ajuns...

| Doub a răspuns:

Suneţi copii pretenţioşi. :/

Îmi amintiţi de mine, awwee.

| AFR81 a răspuns:

Oh, cate mancaruri sunt pe lumea asta si voi nu stiti ce sa-i spuneti mamei sa va faca de mancare.

http://www.lalena.ro/retete-mancaruri.html

| Holy2010 a răspuns:

Cred ca e cazul ca mama voastra sa va educe putin. Leguma nu inseamna doar salata iar ciorba nu e singura supa de pe pamant. Eu am fost crescuta cu expunere maxima la bucataria internationala pentru ca doar astfel poti sa apreciezi altceva decat mamaliga si sarmalele. De cand eram mica in fiecare weekend mama ne gatea ceva nou din bucataria araba indiana, asiatica sau franceza. De ce nu cautati si voi online sa vedeti ce va surade si incercati un efort de echipa? Nu aveti decat de castigat.