| Mogiojojo a întrebat:

Este cineva pe aici care se ocupa cu albinele? Ma intreb care este mierea cu cel mai mare continut de peroxid de hidrogen sau daca vreti care este mierea antibacteriana cea mai buna? Nu ma luati cu raspunsuri gen rahat miere de salcam..bla bla

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intra in grupul apicultorilor si vei afla orice despre albine, miere si concentratii. Uite aici:
https://www.facebook.com/groups/281586582369686/

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Dar "rahat de intrebare" pot sa-ti spun? Se vede ca habar nu ai de nimic. Dar ai pretentii. Toata mierea este antibacteriana, nu cea mai buna sau cea mai slaba. Cea mai indicata este mierea poliflora, avand proprietatile cumulate ale mai multor plante.

| Mogiojojo explică (pentru Demidol):

Sigur ca da. Ai dreptate. Iti dadeam funda da' am dat-o deja.