| lungu2512 a întrebat:

Bună!
Eu și iubitul meusuntem împreună de 4 ani, anul viitor vrem sa facem nunta, problema este ca el este din Cluj iar eu Din Focsani, iar împreună locuim în Iași. Una din soluții ar fi sa facem nunta aici în Iași.
Eu as fi dorit sa fac nunta în Focșani, el mi-a spus ca nu e nicio problema, dar ma gândesc ca după familia lui se va supăra.
Un sfat va rog, nu am nevoie sa ma judecați, mulțumesc!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca viitorul sot este de acord familia n-are de ce sa se supere, ii va lamuri el ca asa este mai bine.

| sierra1 a răspuns:

"as fi dorit sa fac nunta în Focșan... familia lui se va supăra"

las că le trece!

| Adry05 a răspuns:

Păi nu poate veni familia la Focșani? că oricum venea în Iași... nu e ca și cum nunta era plănuită unde-s ei

| NunuNini a răspuns:

Si de ce nu o faceti la Cluj?

| badpanda a răspuns:

Cine stie ce virus mai apare pana atunci.
O sa fie poate cel intestinal si o sa vedeti toti nuntasii cu pampers.