| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Îmi puteți recomanda un aspirator bun? Buget maxim 400 ron. Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu cat este mai puternic motorul cu atat trage mai bine, aspiratorul. Uita-te dupa puterea de 2200 W sau peste.

| sierra1 a răspuns:

Ce vrei să aspiri, unde dai cu el...aste erau informații vitale, fără ele "recomandările" sunt zero!

| RalucaRalu2 a răspuns (pentru sierra1):

Ai dreptate. Aspiratorul este pentru o casa mai mare la țară, fara covoare, în schimb cu multe pisici?
Am avut un Electrolux care a supraviețuit mai mult de 10 ani, însă, din pacate, nu se mai fabrică acel model.

| sierra1 a răspuns (pentru RalucaRalu2):

Fără pretenții dar solid iși face treaba necondiționat

https://www.emag.ro/......DNX6R3BBM/

| Vântulalb a răspuns:

Cel cu putere mai mare in limita bugetului tau.

| Mirel4412 a răspuns:

Gasesti de la heinner bune... Pana la urma ce vrei sa-ti faca un aspirator ca sa fie bun, doar un lucru face si ala de 100 de lei si ala de 1000 happy

| grasucareaslabitsiaremuschi a răspuns:

Orice de la Bosch sau Samsung

| RalucaRalu2 a răspuns (pentru grasucareaslabitsiaremuschi):

Inițial ma dusesem la altex cu gândul să achizitionez un model Samsung, însă persoana de la acel raion mi-a zis ca samsungul sta cel mai prost la capitolul aspiratoare?