| AidDja a întrebat:

Salutare,

Imi puteti recomanda un aspirator cu care as putea sa trag si apa?

Multumesc!

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3qG9p14

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rowenta

| mihai69 a răspuns:

Orice aspirator cu filtrare prin apă, sau unul dintre cele cu aspirare umedă de la Karcher (ori altă firmă mai de încredere, nu orice chinezărie).

| relian a răspuns:

Orice aspirator facut sa traga si apa este bun, sau acum vezi si tu, iei de ce bani ai.Mergi la magazin si spui alora ce cauti si o sa iti arate ei aspiratoarele respective.

| wexceptional a răspuns:

Tu vrei o vidanja adica intreaba la apa canal sau cauta pe olx

| AidDja explică (pentru wexceptional):

NU vreau vidanja... vreau un aspirator cu care pot sa trag apa. De exemplu am varsat 10l apa pe hol si vreau sa aspir apa