| TreiSurori a întrebat:

Hello,ce mancare preferati sa mancati dimineata, pranz si seara?
Sincer nu mai stiu ce sa gatesc.

Vreau raspunsuri ca lumea nu bataie de joc ex: cartofi prajiti cu oua.

Dau funda la cele mai bune retete big grin. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Dimineata fitnes cu lapte sau placinta si branza si iaurt
la pranz ori ciorba, de care ai, ori carne de pui la cuptor
seara piure cu ficat si sos sau tocana de ciuperci cu smantana
(variantele mele nu sunt de regim, fulgii fitness chiar nu sunt de regim)

10 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Dimineata: sanwichuri cu jambon si cascaval felii la sandwich-maker, cafea.
La pranz: ciorba de burta, peste la gratar cu rosti/ tortillas
La cina: pizza cu fructe de mare, ceai de mere cu scortisoara.

| papusica987 a răspuns:

Buna
Dimineata: un pahar cu lapte, clatite sau Waffles, cereale cu lapte.
La pranz: ciorbica, supa, tocanitathinking
Seara: o salata, si fructee

| Dania19 a răspuns:

Eu de exemplu mananc asa:
dimineata : o sana cu o bagheta cu susan si o felie de paine cu unt si gem si o cana de ceai
la pranz: o farfurie de supa/ ciorba si felul doi ceva foarte slab...
iar seara adica pe la 16/17 mananc mar razalit cu morcov happy cam asta mananc eu in fiecare zi happy

| TreiSurori explică (pentru Dania19):

Probabil tii dieta...

| Dania19 a răspuns (pentru TreiSurori):

laughing) chiar deloc happy

| tweety96 a răspuns:

De ex: dimineata 1-2 sandwich-uri, la pranz cartofi prajiti si seara fructewinking

| Chrisa28 a răspuns:

Pentru vara as recomanda Dimineata : sandwich-uri sau fulgi de porumb cu iaurt si miere La Pranz : supa crema din conopida, sau legume, ce preferi u ..sau dovlecel, conopida pane cu piure sau carne de pui. apoi o gustare, un fruct sau inghetata, sau ce vrei u big grin ..si Seara: daca nu ai mancat la pranz carne poti sa mananci seara cu inca ceva..si ar mai merge si o salata ca tot e sezonu acum big grin

| punkfan a răspuns:

Dimineata:clatite cu gem si unt, o cana de lapte, salam cu paine si mustar
la pranz:o ciorba
la cina:aci mai vii de acasa orez cu lapte, mere, piure cu ceva(depinde de zi) si cam atat.cu ii place?