| angela75 a întrebat:

plecam in vacanta si tocmai am aflat ca, camera in care vom fi cazati nu are racitor/frigider.
Intrebarea mea este pot folosi o lada frigorifica electrica de masina pe post de racitor. Exista vreo posibilitate sa o tin in priza? dar nu la cea auto. Ce imi tebuie? adaptor de la 220 la 12 v, UPC? invertor? Ce buget ar trebui alocat? MS

Răspuns Câştigător
| FreezeVasi a răspuns:

Exista lada frigorica care merge si la 12v si la 220, am vazut la dedeman, era undeva la 180 de lei, numai bine.

| angela75 explică (pentru FreezeVasi):

Multumesc, e la oferta acum 159 happy

1 răspuns: