| Innovation a întrebat:

Buna prieteni! La pungile de Krax, Lays si Star ati castigat vreun ban? Eu mi-am cumparat doar o data o punga de Krax dar nu am castigat, cred ca mai trebuie sa insist.Are o catare ca sa gasesti pungile castigatoare sau e la noroc?
Va rog nu ma insultati sau ceva ca unii mi-au raspuns la cateva intrebari puse de mine si au inceput sa faca misto de mine.

17 răspunsuri:
| florinatm a răspuns:

Duminica am gasit 1 leu in star pufuleti cu sare, iar luni 10 lei in star cascaval

| MrMike a răspuns:

La mine la bar a castigat un copil 100 ron, la magazinul de peste strada copilul patronului a gasit intr-o punga 500 ron...
Eu nu am castigat nici macar 1 ronsad

| CopilașTembel a răspuns:

Mda,am castigat odata 10 lei love struck si de vreo 5 ori cate un leu.

| Denis505 a răspuns:

Eu am castigat doar 1 leu dar mai caut, iau cate 5 pungi pe zi si sper sa gasesc si vreo 50 de lei macar crying

| Innovation explică (pentru Denis505):

Eu din fericire astazi am avut noroc si mi-am cumparat o punga de Lay's si am castigat 5 lei.

| Denis505 a răspuns (pentru Innovation):

Bv tie..eu nu mai incerc...consum banii aiurea ..cred ca trebuir sa dau la loto sa-i recuperez...laughing)))))

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Se castiga bani dar mai greu.azi un prieten a castigat la TPU un maiou.
bafta

| fratiikaramazov a răspuns:

Am castigat si eu de vreo 2-3 ori cate un leu laughing dar nu-ti face sperante ca o sa gasesti mai mult.

| al3xtheb3st a răspuns:

Am castigat 5 lei odata si de vreo 4 ori un leu dar atunci era la noroc cam acum un an dar acum nu stiu nu mai mananc cipsuri

| pedro121 a răspuns:

Cel mai mult am castigat 200 de ronnii am sarit de bucurie

| EmilLyWilliamS a răspuns:

Nu,s stii ca toate pungile sunt o amageala de bani, niciodata nu cistigi nimic pur si simpluu ei doresc sa se vinda mai repeda marfa si fac aceste reclamari de genul ca daca ei o punga puti cistiga 10, 20, 30 lei si asa mai departe.Nu are rost sa cauti banii prin pungi de cips laughing laughing. Bafta, Funda :X

| pinguta a răspuns:

La Krax am gasit 50 de lei big grin Eram asa de fericit! Deci e pe bune, ia-ti mai des Kraxwinking

| mornea a răspuns:

Nycola, campania e pe bune! eu am luat un star snacks cu cascaval si am castigat 100 DE ROOON! tongue mai incearca!

| Lorenush295 a răspuns:

Da,la o punga de Lays am castigat 1 leu:p.E bine pentru inceputwinking

| AndreiFlorin21 a răspuns:

Se castiga bani dar mai greu... azi un prieten de al meu a castigat in o puga Lays. Bafta sa gasesti ceva!

| Glodeanu_Alex_1993 a răspuns:

NU se ccastiga nimic, si eu am crezut o data, dar findca eram asa de credul intr-o zi am 15 pungi de Krax si 10 Lays si dupa am desfacut fiecare bunca, am varsat tot pe podea, am inspectat cu atentie si nu am gasit nimic, dar eu tot nu credeam ca e o minciuna, la mine la magazin costa 1 leu Kraxul, iar Lays tot asa, am luat 50 de lei si am luat 25 de Krax, si 25 Lays, tot nimic nu am gasit in ele, atunci am realizat ca sunt niste minciuni!

| Sile_Huianu_1977 a răspuns:

Ce semn trebuie sa fie ca sa-mi dau seama ca castig?