| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati gasit bani in pungile de la Krax, Lay's si Star? big grin

6 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

O prietena a gasit 5 lei intr-o punga de LAY'S...
Sincer, pana nu am vazut cu ochii mei ca unele pungi au bani in interior nu credeam.Eram sigura ca e doar o smecherie, ca sa ia lumea cat mai multe cu speranta de a gasi bani. Oricum nu sunt foarte multe pungi de acest felstraight face. trebuie sa ai noroc day dreaming

| Tom a răspuns:

1 leu pana acum si nu stiu pe nimeni sa fi gasit mai mult de 5 lei.Restul de bani mai mari creca i teapa sau o bancnota la 1 milion de pungilaughing

| just4you a răspuns:

Eu am gasit o data intr-o punga de Lay's 5 lei intr-o tipla din aceea si inca o data tot in Lay's 4 tiple cu cate o bancnota de 1 leulaughing

| Abstract123456 a răspuns:

Am gasit odata intr-o punga de Lay's 5 lei si a doua oara 1 leulaughing

| Updew a răspuns:

Eu am gasit 50 de lei intr-o punga de Lay's! In weekend laughing

| razvan7x_2096 a răspuns:

Eu 3 lei din 6 pungi krax si 10 de layslaughing