| TheKittyCatGirl a întrebat:

Azi am fost in parc cu o prietena (Maia, o sa ii spun M)... Eu si M ne-am cumparat o punga de Chipsuri Lays la punga de 1 leu si a aparut Marius cu frate-su (de 5 ani) si au vrut si ei chipsuri. Le-am dat da au luat ca apucatii ditamai pumnul. Apoi au mai vrut. Noi le-am spus ca pungile astea sunt pentru o persoana, si nu ajung decat de doua (adica doar eu si M) si cand au auzit ca nu le mai dam si el si frate-su ne-au aruncat pungile pe jos si nu mai suntem prieteni.(Ei au spus asta).Le-am spus sa ni le plateasca dar nici vorba. Ce sa ma fac? Nici Maia nu mai vorbeste cu mine!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si atunci de ce Maia s-a suparat pe tine? Nu este iubitul ei? P.S : Marius e cam nesimtit.Sa-si cumpere daca vreawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand,cine este Marius? Si cred ca Maia nu mai vorbeste cu tine pentru ca ea a cumparat chipsurile? In fine,sa iti raspund la intrebare : Prietena ta, Maia, o sa mai vorbeasca cu tine, o sa ii treaca, asa face oricine.Da-mi mai multe detalii si iti raspund si eu mai amanuntit.winking

O zi frumoasa happy.

| DoriKat a răspuns:

Pentru chips-uri de 1 leu sa va stricati prietenia? aaa. si baiatul e cam nesimtit...

| TheKittyCatGirl explică (pentru DoriKat):

Pai zi si tu ce panarama!

| TheKittyCatGirl explică:

Marius e iubitul Maiei
Fiecare si-a cumparat punga
Marius e mai suparacios din fire
Sper sa va ajute!