| kiki4201 a întrebat:

.Stie cineva ce dulciuri nu ingrasa?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ciocolata amaruie si batoanele cu cereale si fructe

| Mihaela1964 a răspuns:

Mere coapte, compot cu indulcitor, ciocolata cu zahar putin si cacao multa, inghetata de casa facuta din iaurt congelat, fructe si indulcitor.

| andrei1237 a răspuns:

Poti sa iti cumperi dulciuri dietetice (care sa contina cereale in compozitia lor).

| zaratu a răspuns:

Ciocolata amaruie si rest cam toate dulciurile ingrasa daca vrei inceraca dulcurile cu indulcitori

| Lisa01 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Toate ingrasa insa daca vrei sa optezi totusi pentru ceva mai "slab"incearca ciocolata neagra.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Buna!
Sarutul e dulce si nu ingrasa.winking
Succes!

| sweety9825 a răspuns:

Ciocolata amaruie cu 70% cacao, stiu ca nu e ceva dulce dar ajuta daca vrei sa slabesti.Sau stafidele sunt un bun inlocuitor al dulciurilor.