| VacutzaRoscata a întrebat:

Ce dulciuri[din comert]nu ingrasa, sau ingrasa mai putin?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Toate dulciurile, din comert mai ales.ingrasa. Au mult prea multi aditivi si substante nocive- Mai bine,fa-ti singura,crema de zahar ars, budinca(nu din comert), salata de fructe, spuma de fructe)mai ales cu capsuni sau fructe de padure). miere de albine.Macar sa stii ce contine prajitura respectiva.Ca regula generala, ingrasa putin dulciurile cu mai putin zahar, hidrocarbonatti si grasime.

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Batoanele nestle fitnesstongue sunt f bune si te ajuta sa slabesstitongue

| fredi a răspuns:

Manca batonuri fitness cu ciocolata eu unul is topit dupa ele. speer ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate?! Toate au E-uri oh go on.

| andyyyyyy a răspuns:

Prezervativelelaughing