| mardeamor a întrebat:

Este adevarat ca 7up nu ingrasa? ce dulciuri nu ingrasa. din cele din ziua de azi si cum se numesc?

1 răspuns:
| dyddyyyx18 a răspuns:

7 up ingrasa, cum sa nu ingrase!? Cine te-a mintit? E la fel de daunator ca celelalte sucuri acidulate.winking

Cat despre dulciuri: ai putea sa mananci 2 -3 bucatele de ciocolata amaruie pe zi (da, stiu, cam putin), sau ceva dietetic. Desi si cu chestiile astea dietice, e cu dus si intors; intr-un fel sunt bune, in alt fel nu. sad
Deci cel mai bine ar fi sa mananci fructe in loc de dulciuri.