| fetitzadulke26 a întrebat:

Ce dulciuri nu ingrasa mai deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general toate dulciurle ingrasa, ciocolata neagra mai putin

| zurick a răspuns:

Ciocolata neagra

| Latinmoon a răspuns:

Toate dulciuriile ingrasa deoarece contin zahar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu există dulce care să nu îngraşă, toate îngraţă deoarece conţin o cantitate mare de zahăr.
Te pup!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ciocolata neagra si nu stiu sigur daca inghetata (unii zic ca ingrasa cel mai mult altii spun ca nu ingrasa deloc)

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Paradox; care nu sunt dulci, dar mierea de calitate(!) poate fi folosita

| ellaells a răspuns:

Ciocolata neagra NU ingrasa.

| GoBackInFuture a răspuns:

Apa laughing

| Alexaaxc a răspuns:

Dulciurile contin o cantitate mare de zahar dar daca vrei sa gasesti dulciuri care sa nu ingrase prea mult te poti uita pe pacjet sa vezi din ce sunt facute

| fetitzadulke26 explică:

Ma refeream ce dulciuri ingrasa mai putin, au mai putine calorii ca de ingrasat stiu si eu ca ingrasa toate

| Cristinutssa a răspuns:

Încearcă ceva din fructe. Cum ar fi salata de fructe.