| d33a15 a întrebat:

stiti daca tenisii vans din panza rezista la temperatuti de 90 grade?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti bagi tenesi la microunde sau?

| DaCumSaNu a răspuns:

Depinde la ce model te referi si cat timp ii tii la o temperatura atat de ridicata. Pentru cateva secunde pot rezista. Eu iti sugerez sa renunti la ideea ta de a-i expune la temp de 90 de grade.

| Paulvasile10 a răspuns:

Dar unde ii bagi? in cuptor? sau ce ai de gand sa faci cu ei?

| Sandor12921 a răspuns:

Rezista, cum sa nu, mi-au rezistat cand au stat in G-classul meu 500, in desert.