| LikeACandyxD a întrebat:

Stiu ca intrebarea e cam stupida, dar... Saleurile iti tin de foame?

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Da tin de foame pentru ca foietajul e facut din faina de grau. Ai mare grija sunt foarte nesanatoase

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Da tin de foame, deoarece nu sunt dulci, dar sunt foarte bune si hranitoare

| Anca95 a răspuns:

Da tin de foame, pentru ca foietajul e facut din faina de grau. Ai mare grija sunt foarte nesanatoase

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Sunt bune sincer dar de foame nu cred ca prea tin ia-ti multe si mananca multe poate o sa-ti tina de foamewinking

| Kiragagash2012 a răspuns:

Daca mananci destule da big grin