| gabutzu a întrebat:

Stiu ca intrebarea mea esti stupida laughing dar Cum ma dau la o fata?laughing

Răspuns Câştigător
| zarkon a răspuns:

Cu tupeu..., o saluti, iar dacă îti răspunde la salut, e ok. Când o mai întâlnesti o dată, o saluti iar si o inviti la o cafea, dacă acceptă, te-ai ales cu o gagică, dacă nu acceptă, dăte la alta!

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Iti legi o fonta rosie la gat si te dai cadou!

| elyssa20 a răspuns:

Pai cum sa te dai la ea? o musti mai omule.auzi vorba "ma dau" oooo daaaaa DEGeneratia viitoare!

| Ionutzz97 a răspuns:

Cu mult tupeu

| Doar eu_8334 a răspuns:

Incepi sa latrilaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol... haios raspuns mai dai foxi...

Daca vrei sa 'te dai la o fata', iar daca prin asta intelegi sa 'o faci sa te placa'. in primul rand fii tu insuti si NU PRETINDE a fi altceva decat esti! doar vrei sa se indragosteasca de tine! In rest nu prea stiu ce sa-ti zic ca nu am pic de experienta sad, nu stiu, paaai... deci fii tu insuti si nu minti si nu exagera etc.

Fiti mai intai prieteni, apoi ajungem si mai departe.

Ah, da si inca 2 lucruri:
1. Nu poti OBLIGA pe cineva sa te placa.
2. Fetele sunt fiinte la fel ca tine. tine minte asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa i-o dai la o fata poate vrei sa zici