| ThisIsME_7284 a întrebat:

Stiu ca e cam stupida intrebarea dar cum se aplica o masca de par bine?

Răspuns Câştigător
| alina_7878 a răspuns:

Dupa samponare aplici masca de la radacina la varfuri (folosind degetele pe poat pieptene ) lasi sa actioneze 10 minute apoi calatesi foarte bine happy

5 răspunsuri:
| ThisIsME_7284 explică:

Faza e ca nu scrie nimic...nu trebuie intai sa te speli cu samponbig grin?

| gabriela_7244 a răspuns:

Spala intai parul cu sampon, apoi pe parul ud aplica masca frectioneaza parul a\, asteapta cateva min apoi clateste

| Snaker a răspuns:

Pai iti inmoi parul cu apa, dupa te dai cu masca pe par, freci putin parul, si tragi usor de el pentru a cadea firele care trebuie sa cada. Dupa care clatesti parul si il speli cu sampon, si cam atat.

| beautiful95 a răspuns:

Daca nu stii cel mai bine e sa te uiti pe ambalaj acolo sigur iti scrie
depinde de cel fel de masca de par ai

| deea17_7351 a răspuns:

Te speli cu sampon...si dupa aplici masca pe parul ud dar pe tot parul si tragi se fire ca si cum te`ai da cu balsam clatesti si gata thinking