| Dumitalscul a întrebat:

Buna,TPU! Am nevoie de ajutor urgent! Va rog, fiti amabili si intelegeti
! Ajutati-maaa! E o urgenta! Va rog! Scuzati categoria, Dar asta e cea mai citata.Va rog eu mult,ajutati-ma.
Fratele meu mai mic si-a cumparat un borcanel de barrel o slime si nu l-a inchis cum trebuie.A asezat borcanul pe canapea. Dimineata,am vazut o pata mare de culoare portocalie pe canapea(canapeaua era verde).Cu ce as putea sa sterg pata portocalie?(nu vreau sa se ia si culoarea canapelei.
Multumesc mult! Va rog, fiti amabili, si raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste pe cutie sa vezi cu ce este facuta!
Se pare ca unele sunt facute cu lipici si coloranti... Dar cel mai bine este sa-i spui mamei si ea va stii ce trebuie sa faca!

2 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Iese cu otet. O sa miroasa frumos canapeaua, lol.